انتشارات آبانگان ایرانیان

بسیاری از مردم فراموش می کنند برای موفقیت ابزاری نیاز است .بسیاری از مردم فراموش می کنند که عمر ما آنقدر طولانی نیست که مرتب آزمون خطا کنیم. بسیاری از مردم فراموش می کنند که بهترین راه برای پیمودن یک مسیر همسفر شدن با کسی است که بارها آن راه را طی کرده است.

اگر شما از این گروه مردم نیستید و باور دارید با نوشتن و چاپ کتاب بهتر می‌توانید جایگاه و تخصص خود را به دیگران نشان دهید ،در دوره رازهای کتاب پرفروش ثبت نام کنید

تذکر:

اگر فکر می کنید به اندازه ای که لایق آن هستید در جامعه ارزش شما را می دانند،این دوره مناسب شما نیست

اگر فکر می کنید هر کس در رشته شما درآمد بیشتری دارد ،حتما تخصصش از شما بیشتر است، این دوره مناسب شما نیست

درباره انتشارات آبانگان ایرانیان

انتشارات آبانگان ایرانیان فعالیت خود را از سال 1394 آغاز و به واسطه تجربه چندین سال قبل این مجموعه در حوزه نشر و پخش کتاب، رشد چشمگیری در چاپ و فروش صدها هزار کتاب داشته است.
این مجموعه در زمینه‌های ادبی، روانشناسی، شعر، رمان، دانشگاهی، آموزشی و درسی فعال است.
این نشر با گزینش دقیق و سرلوحه قراردادن مرامنانه داخلی خود، سعی در انتخاب و چاپ موضوعات پر‌محتوا، غیر تکراری، کاربردی، منطبق بر نیاز فرهنگی‌-‌اجتماعی جامعه امروز و دارای ارزش‌های انسانی و در نهایت برخوردار از نبوغ و نو‌آوری در سبک نگارش و موضوع داشته و دارد.
بررسی عناوین کتاب‌های ما، حاکی از آن است که بیش از آنکه به ترجمه اندیشه‌های نویسندگان سایر کشورها تکیه کنیم، به تقویت و رشد قلم جوانان و اساتید اندیشمند کشورمان بها داده‌ایم و افتخارات کارنامه نشر ما، مدیون همین پویایی است.
خوش‌بختانه اقشار مختلف مردم اعم از دانش‌آموزان، دانشجویان،

معلمان و اساتید دانشگاه، شاعران ، نویسندگان، مترجمان، مدیران سازمان‌ها و حتی کسانی که با کتاب اندک الفتی داشته‌اند این نشر و آثارش را هم از نظر مادی و هم از نظر معنوی حمایت نموده اند تا بتوانیم با شمارگان مطلوب و چاپ مکرر آنها، نقشی تاثیر‌گذار در صنعت نشر و ارتقا سطح فرهنگی جامعه و ترویج مطالعه داشته باشیم.
دست یکایک شما را صمیمانه میفشاریم و به پاس فرهنگ دوستی‌تان سر تعظیم فرود می‌آوریم.

مدیریت انتشارات آبانگان ایرانیان

انتشارات آبانگان ایرانیان برگزار کننده دوره های “رازهای کتاب پرفروش” است.

انتشارات آبانگان ایرانیان در وب سایت، تلگرام و اینستاگرام به صورت پیوسته مطالب آموزشی رایگان درباره نویسندگی، چاپ ونشرکتاب و بازاریابی کتاب منتشر می کند.

برای استفاده از این مطلب می توانید به بخش آموزش های رایگان در سایت، به کانال تلگرام ما با کلیک روی عبارت کانال تلگرام انتشارات آبانگان ایرانیان و یا به اینستاگرام با کلیک روی عبارت اینستاگرام انتشارات آبانگان ایرانیان بپیوندید.

کلاس های آنلاین

دوره های حضوری

محمد صادقی

محمد صادقی نویسنده 24 جلد کتاب, مدیر انتشارات آبانگان ایرانیان و برگزار کننده دوره‌ی رازهای کتاب پرفروش است و 10سال تجربه فعالیت انتشاراتی وتجربیات نگارش ، چاپ و فروش بیش از 300000جلدکتاب را در دوره ی “رازهای کتاب پرفروش” به اشتراک می گذارد.

اقای صادقی تاکنون 23 دوره رازهای کتاب پرفروش را برگزار نموده است و اسرار پشت پرده کتاب های موفق را با شرکت کنندگان در میان گذاشته است.

تعدادی از کتاب های شرکت کنندگان دوره رازهای کتاب پرفروش هم اکنون چاپ شده است، که می توانید بخشی از آن ها را در نظر شرکت کنندگان ببینید.

کتاب های منتشر شده توسط انتشارات آبانگان ایرانیان خصوصا مجموعه کتاب های اساتید جوان ، با استقبال  فراوان روبرو شد و پربازدیدترین غرفه های نمایشگاه کتاب ، غرفه این انتشارات بوده است.

به گفته اطرافیان تخصص او در یاد دادن آسان کارهای سخت است. آقای صادقی مدت ها ،با کتابهای خود به صورت آسان و کاربردی مهارت های مدیریت را آموزش داده است و هم اکنون در این سایت نوشتن و چاپ کتاب را آسان آموزش می دهد.

همه نویسندگان انتشارات آبانگان ایرانیان،اولین تجربه نگارش کتاب خود را با این مجموعه داشتند اما امروزه کتاب های آنها با تیراژ های بالا منتشر می‌شود.

ما در شبکه های اجتماعی

یوتیوب

تلگرام

اینستاگرام

تماس با ما!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
اسکرول به بالا