کتاب از فن بیان تا سخنرانی اثر محمد صادقی

نوشته محمد صادقی از انشارات آبانگان ایرانیان

حتما شما هم با افراد خوش بیانی روبرو شده اید که آنقدر زیبا و جذاب صحبت کرده و خواسته خود را بیان کرده اند که واقعا کاری بجز تسلیم نداشته اید؟ با میل و رغبت به حرفهایشان گوش داده و به خواسته آنان جواب مثبت داده اید؟

مهارت فن بیان را جدی بگیرید، فن بیان شما ممکن است درها را به روی گفت‌وگویی مهم‌تر باز کند، گفت‌وگوهایی که می‌تواند به جذب یک مشتری جدید، یک مشاور جدید یا سرمایه‌ گذاری خوب منتهی شود. اما اگر در فن بیان خود لغزش داشته باشید، ممکن است، فرصت دوباره‌ای به دست نیاورید.

کلید واقعی یک فن بیان موفق، ارائه‌ ی آن به صورتی عالی، قانع‌ کننده و مؤثر است و برای رسیدن به چنین چیزی، شما نیاز به کسب مهارت‌ های قوی زبانی برای صحبت کردن در جمع دارید. اگر می‌ خواهید سخنوری عالی باشید و همکاران و مشتریان­‌ تان را قانع کنید. این کتاب برای شماست.

مهارت های خوب صحبت کردن و فن بیان موضوع بسیار مهمی است که هر انسان موفقی باید آن را کسب کند . فن بیان در حقیقت همان توان سخن گفتن (در هر شرایط و زمان) است. زمانی که صحبت از فن بیان به میان می آید، جدا از این که شما چه کسی هستید و چه کاری دارید و با چه کسی صحبت می کنید و…. فقط کافیست که از زبان خود استفاده کنید، شما نیاز به فن بیان دارید. اگر می خواهید با دوستان خود ارتباط خوبی برقرار کنید، روابط عمومی خوبی داشته باشید، منظور خود را به خوبی به مخاطبانتان منتقل کنید و همچنین کاری کنید که بقیه از همنشینی و صحبت با شما لذت ببرند باید «فن بیان» خوبی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
اسکرول به بالا