معصومه تیموری

استاد معصومه تیموری فعالیت خود را در سال 86 از شهر بندرعباس شروع کرد و تا به حال با بیش از 2300 همایش در سراسر کشور و حضور بیش از هزاران نفر در همایش ها، کارگاه ها و دوره های آموزشی ، رکورد بی نظیری را از آن خود کرد است.
عزیزانی که در این سمینار ها آمده اند با کوله باری از موفقیت ، اعتماد به نفس ، کسب ثروت و شیوه صحیح زندگی مدعی هستند که به اهداف خود جامع عمل پوشانده اند .
استاد معصومه تیموری با برگزاری همایش در دانشگاه هایی نظیر : دانشگاه کاشان ، دانشگاه چمران اهواز ، دانشگاه پردیس ،، دانشگاه ماهان کرمان و دانشگاه شهید بهشتی تهران به اهداف خود جامع عمل پوشانده است .

ایشان قصد دارد با ترویج طرز فکر مثبت اندیشی و با استفاده از قدرت فکر و ایجاد روحیۀ مثبت ؛ افسردگی، بی تحرکی و بی هدفی جوانان را بهبود بخشد و با استفاده از تکنیک های دوره های آموزشی؛ زندگی آرام و پرُ از شادی و نشاط و امید را برای خود و دیگران خلق نماید، و در نتیجه همۀ ما بتوانیم جامعه و جهانی سرشار از صلح و آرامش و موفقیت را تجربه نمائیم.

 

دوره آموزشی ایشان با عنوان مهارت های زندگی ، در واقع یک گارگاه عملی می‌باشد که با سبکی کاملا متفاوت و موثر توسط این استاد برگزار می شود . در این کارگاه تمام جنبه‌های زندگی را مورد بررسی دقیق قرار می دهند و با مشارکت تمام افراد حاضر در همایش ، حرکت به سوی زندگی متعالی را آغاز می کنند. این دوره تا به حال بارها و بارها در تهران و شهرستانها اجرا شده که نتایج فوق العاده را به بار آورده است .
همواره به خاطر داشته باش که تو خوشبخت متولد شده ای .

این شعاری است که نخستین بانوی سخنران انگیزشی ایران اشاعه آن را وظیفه خود می داند .
استاد معصومه تیموری بانویی از سرزمین اراده ، ایمان ، قدرت و خلاقیت است .
استاد معصومه تیموری اولین و جوان ترین بانوی سخنران انگیزشی ایران می باشد .
ایشان سالها در رشته ها ی مختلف علمی و کاربردی به کسب تحصیل پرداخته است.

تماس با ما!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
اسکرول به بالا