ماهان تیموری

ماهان تیموری متولد دهه 60 در اصفهان، کارآفرین است

 

هیچ جایی حرف از تحصیلات خود نزده است ! اما حالا با ایده های کاریابی خود با فروش پکیج های ویدیویی به ثروت و شهرت عجیبی رسیده است.

نام اصلی اش محمد رسول تیموری جروکانی می باشد در یک خانواده مذهبی بدنیا آمده و یک برادر بنام محسن و یک خواهر بنام معصومه که هر دو بزرگتر از وی هستند، دارد.

 

 در 10 سالگی با فروختن شانسی در سه ماهه تابستان اولین تجربه درآمدی خود را بدست آورد و با پول آن یک کفش میخی خرید سپس در 15 سالگی در یک موبایل فروشی استخدام شد

 

مدتی بعد با افزایش فروش موبایل پورسانت خوبی گرفت و توانست موتورسیکلت بخرد و بعنوان پیک برای خودش کار کند..

در 20 سالگی به همراه برادر و خواهرش به تهران مهاجرت کردند و در یک اتاق 5 متری پشت آسانسوری در خیابان کریم خان تهران ساکن شدند.

در 20 سالگی ابتدا با تور لیدری شروع به درآمد زایی کرد و همزمان با پیشنهاد یکی از دوستانش سایت فروش کتاب بنام پیک کتاب راه راه اندازی کرد و توانست در سال 89 به درآمد روزی 1 میلیون برسد !!

می گوید در عرض دو سال و هفت ماه با تور لیدری و سایت فروش کتابش توانست به آنچنان درآمدی برسد که در استان قم یک کارخانه تاسیس کند.

بعد از درآمد شبی 1.5 میلیون به سمت حوزه مورد علاقه اش یعنی سخنرانی رفت و تا روزانه 12 ساعت سخنرانی می کرد

 

سپس تصمیم به راه اندازی سایتی به نام ماهان تیموری کرد.

با سایت که راه اندازی کرده بود با ترجمه برخی ویدیوهای خارجی و سخنرانی که صرفا برای ایجاد امید و انگیزه برای افراد بود پکیج هایی از 300 هزار تومان تا 3 میلیون تومان را برای فروش تهیه کرد

 

او حالا با تبلیغات گسترده با عنوان از کارگری تا پولداری افراد زیادی را برای خرید پکیج های میلیونی خود ترغیب می کند.

تماس با ما!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
اسکرول به بالا